Theatertour

Klassiekers met Koolhoven
Theatertour van regisseur en cinefiel Martin Koolhoven die zijn favoriete films op de ontleedtafel legt

Woensdag 23 september 2020 gaat voor de tweede keer de theatertour ‘Klassiekers met Koolhoven’ van start dit keer in het Chassé Theater in Breda.

Naam theatertour: Klassiekers van Koolhoven

Waar: In 20 theaters door heel Nederland

Wanneer: Van 23 september 2020 tot 4 maart 2021

Voorlopige boekingen:

wo 23-09-2020 20:30 OPT REG Chassé Theater BREDA Claudius Prinsenlaan 8www.chasse.nl 076-5303100
ma 26-10-2020 20:00 OPT REG Oude Luxor Theater ROTTERDAM Kruiskade 10 www.luxortheater.nl 010-2701022
di 27-10-2020 20:00 OPT REG Schouwburg De Domijnen SITTARD Mgr. Claessensstraat 2www.dedomijnen.nl 046-4205688
do 29-10-2020 20:15 OPT REG Schouwburg Ogterop MEPPEL Zuideinde 70 www.schouwburgogterop.nl 0522-254242
wo 04-11-2020 20:15 DEF REG Theater Speelhuis HELMOND Kromme Steenweg 29www.theaterspeelhuis.nl 0492-587000
wo 11-11-2020 20:00 OPT REG De Rijswijkse Schouwburg RIJSWIJK Generaal Spoorlaan 10www.rijswijkseschouwburg.nl 070-3360077
ma 16-11-2020 20:30 OPT REG Theater aan het Spui DEN HAAG Spui 187 www.theateraanhetspui.nl 070-3024070
wo 18-11-2020 20:15 OPT REG Theater de Speeldoos BAARN Rembrandtlaan 35 www.speeldoosbaarn.nl 035-5420847
do 19-11-2020 20:15 OPT REG Theater Junushoff WAGENINGEN Plantsoen 3 www.junushoff.nl 0317-417622
wo 02-12-2020 20:15 OPT REG Theater De Hofnar VALKENSWAARD De Hofnar 10 www.hofnar.nl 040-2074010
wo 09-12-2020 20:30 OPT REG Theater de Stoep SPIJKENISSE Theaterplein 1 www.theaterdestoep.nl 0181-652200
do 17-12-2020 20:15 OPT REG Stadsgehoorzaal Kampen KAMPEN Burgwal 84 www.stadsgehoorzaalkampen.nl 038-3317343
wo 06-01-2021 20:30 OPT REG Theater Heerlen HEERLEN Burg. Van Grunsvenplein 145 www.parkstadlimburgtheaters.nl 045-5768576
zo 17-01-2021 20:15 OPT REG Kunstlinie Almere Flevoland ALMERE Esplanade 10 www.kaf.nl 036-8455800
vr 22-01-2021 20:00 OPT REG CC Elckerlyc HILVARENBEEK Achter ’t Raadhuis 2 www.elckerlyc.nu 013-5050663
ma 25-01-2021 20:15 OPT REG Theater de Veste DELFT Vesteplein 1 www.theaterdeveste.nl 015-2131523
wo 27-01-2021 20:15 OPT REG Stadstheater De Bond OLDENZAAL Molenstraat 25 www.stadstheaterdebond.nl 0541-536300
do 28-01-2021 20:00 OPT REG Schouwburg Lochem LOCHEM Oosterwal 22 www.schouwburglochem.nl 0573-250051
za 30-01-2021 20:00 OPT REG Rabo Theater De Meenthe STEENWIJK Stationsplein 1 www.demeenthe.nl 0521-514004
wo 24-02-2021 20:15 OPT REG Theater De Bussel OOSTERHOUT Torenstraat 10 www.theaterdebussel.nl 0162-428600
do 04-03-2021 20:00 OPT REG Atlas Theater EMMEN Raadhuisplein 100 www.atlastheater.nl 0591-850865